Akhisar’dzeytinyagcia uzun yıllardır büyük emekler ile büyüttüğümüz zeytin ağaçlarımız artık meyvelerini bizlere sunmaktadır. Akhisar’ın verimli ve bereketli topraklarında yetiştirdiğimiz Zeytin ağaçlarının eşsiz zeytin ve zeytinyağlarını sizler ile paylaşmaya karar verdik. Zeytin Üreticiliğinin yanına Zeytin İşletmeciliğini de koyduk. Büyük özen ile hazırladığımız “Natürel Zeytin” çeşitlerimiz ve Natürel Sızma Zeytinyağı”nı sizler ile buluşturmaya karar verdik. Tamamen butik üretim üzerine yoğunlaşarak sizlere özel ürünlerimiz ile hizmet vermekten gururluyuz. Ürünlerimizde insan sağlığına zararı dokunan hiçbir katkı malzemesi kullanılmamaktadır. Siyah Zeytin doğal yollarla elde edilmekte ve sofranıza kadar tertemiz olarak sunulmaktadır. Yüksek hacimli üretim yapan fabrikalardan farkımız ; zeytinliklerimiz kendimize aittir, dikimi, bakımı ürünlerin hasat edilmesi ve tesislerimizde işlenmesi tamamen ailemizin kendi çabalarıyla olmakta ve yüksek satıştan ziyade yüksek kalite ve daimi müşteri memnuniyetini temin edebilmek için kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. Bir yolunuz Akhisar’a düşerse sizlere Akdeniz insanının konukseverliğini ve sıcakkanlılığını göstermek için bir acı kahvemizi ikram etmek ve özenle ürettiğimiz lezzetlerimizi tattırmak isteriz.

Saygılarımızla
Orbay VELİOĞLU
Çocukluğumda Bakkal amcadan 250 gram zeytin istediğim zaman çift kefeli terazide zeytinleri tartar ve gazete kağıdını külah yapıp zeytinleri içine doldururdu, bende dayanamayıp eve gidene kadar zeytinlerin yarısını teker teker yerdim. Sonra da annem bana oğlum kahvaltı sofrasına da bıraksaydın derdi. Hile yok, hurda yok, her şeyiyle tamamen doğal olunca leblebi gibi yenirdi zeytinler eskiden.

Çok satayım, çok kazanayım, satış olsun, Pazar payım büyüsün kaygıları yaşamadan ürettiğimiz ürünü sizlere en saf en doğal ve en lezzetli haliyle sunmaktan gurur duyuyoruz.

0

Your Cart